menu

Kancelaria

16
wrzesień
2016
15:14

Dlaczego my?

Wierzymy, że nasz profesjonalizm jest gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Dlatego do spraw wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie mając świadomość, że tylko taki sposób świadczenia usług prawnych gwarantuje w pełni realizację stawianych przed nami celów. Funkcjonujemy według poniższych zasad, aby każdy Klient był usatysfakcjonowany jakością naszych usług.

Nasze zasady

Pomoc w wyszukiwaniu rozwiązań, a nie problemów

Wiemy, że aktualnie rolą prawnika jest ułatwianie prowadzenia biznesu, a nie wyszukiwanie przeszkód bez jednoczesnego dostarczania rozwiązań. Mamy świadomość, że obecnie prawnik musi być także doradcą w prowadzeniu działalności i umieć wziąć odpowiedzialność za rekomendowane przez siebie rozwiązania. Nie boimy się tego! Zdobyte wiedza i doświadczenie pozwalają nam precyzyjnie identyfikować zagrożenia i znajdować rozwiązania.

Najwyższa jakość usług prawniczych

Doświadczenie zdobyte w największych międzynarodowych korporacjach działających w Polsce takich jak CMS Cameron McKenna oraz Wierzbowski Eversheds, a także w bydgoskich kancelariach adwokackich, pozwalają nam zaoferować najwyższe standardy obsługi prawnej z jednoczesnym zachowaniem indywidualnego podejścia do Klienta oraz łatwości bezpośredniego kontaktu z prawnikiem.

Kompleksowa obsługa

Rozumiemy, że oczekują Państwo kompleksowego zajęcia się sprawą, która zostaje zlecona kancelarii. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy całościową obsługę każdej sprawy. W tym celu współpracujemy z doradcami podatkowymi, biurami rachunkowymi, kancelariami komorniczymi, kancelariami notarialnymi, brokerami i agentami ubezpieczeniowymi oraz rzecznikami patentowymi.

Rzetelność i punktualność

Wiemy, że nasze opinie prawne i porady wpływają na podejmowane przez Państwa decyzje. Z tego względu zawsze udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na przedstawiane przez Państwa problemy. Swoją pracę wykonujemy terminowo mając świadomość, że szybkość pracy i punktualność są równie istotne jak jakość świadczonych usług.

Budowa zaufania poprzez jasny przekaz

Wiemy, że podstawą zaufania jest zrozumienie podejmowanych przez nas działań. Z tego względu, w prosty sposób wyjaśniamy zagadnienia prawne oraz przyczyny podejmowanych przez nas czynności sądowych. Naszym priorytetem jest zrozumienie przez Klientów udzielanych porad i przygotowywanych opinii.

Jasny system wynagrodzeń

Mamy świadomość, że koszt usługi prawnej oraz zasady jego ustalenia mają niebagatelne znaczenie. Z tego względu, wysokość wynagrodzenia zawsze ostatecznie ustalamy na pierwszym spotkaniu.

Ciągły rozwój zawodowy

Stwierdzenie, że „kto nie idzie do przodu, ten się cofa” idealnie opisuje konieczność ciągłego dokształcania się. Mamy tego świadomość, dlatego każdego dnia analizujemy szybko zmieniające się przepisy lub ich interpretacje.

Kontakt

Twoja Strona Internetowa
Jan Kowalski
ul. Kolorowa 12
11-234 Twój Adres
tel. +48 502 021 504
e-mail: kontkt@stronainternetowa.eu

Celem umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt

Dlaczego my?

Wierzymy, że nasz profesjonalizm jest gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Dlatego do spraw wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie mając świadomość, że tylko taki sposób świadczenia usług prawnych gwarantuje w pełni realizację stawianych przed nami celów.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem